Zenfone 5 Lite Sızdırıldı

0
88
views
Zenfone 5 Lite Sızdırıldı

Asus tarafından Şubat ayının sonunda gerçekleştirilecek MWC 2018 kapsamında tanıtılması beklenen Zenfone 5 ailesinin bir üyesi daha gün yüzüne çıktı. Zenfone 5 Lite basın görselleri sızdırıldı.

Akıllı telefon sektöründe orta segment cihazları ile dikkatleri üzerine çeken Asus, şu sıralar Zenfone 5 ailesi altında konumlandıracağı cihazlar üzerinde çalışıyor. Orta segment telefon tercih eden kullanıcılar için üretilecek telefonların hem ön yüzünde hem de arka yüzünde çift kamera ile gelmesi bekleniyor.

25 Şubat tarihinde başlayacak olan MWC 2018 kapsamında sergilenmesi beklenen cep telefonlarında birisi de Zenfone 5 Lite. Teknoloji dünyasında sızıntıları ile bilinen Evan Blass cihazın basın görselini paylaştı.

Zenfone 5 Lite kamera özellikleri

Sızdırılan bilgiye göre cihazın ön yüzünde Full HD+ çözünürlüklü bir dokunmatik ekran yer alacak. Arka yüzünde ise çift kamera teknolojisinin hemen altında parmak izi okuyucu konumlandırılmış. Ön yüzündeki kameraların 20 MP çözünürlüğünde, arka yüzündekiler ise 16 MP olacağını belirtelim.

Cihazın MWC 2018 konferansı kapsamında resmi olarak duyurulması ardından özelliklerini daha net bir şekilde sizlerle paylaşıyor olacağız.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here