Yu-Gi-Oh Android ve iOS İçin Artık Türkiye’de!

0
255
views
Yu-Gi-Oh Android ve iOS İçin Artık Türkiye'de

Japon çizgi severler arasında adeta bir çılgınlığa dönüşmüş ve satışları iki milyonları geçen Yu-Gi-Oh Android ve iOS için ülkemizde yayınlandı.

Bilmeyenlerimiz için, Kazuki Takahashi tarafından yaratılmış popüler bir Japon Anime ve Manga’sıdır. Kazuki Takahashi’nin 1996’da yarattığı müthiş oyun, Japon çizgi severler arasında adeta bir çılgınlığa dönüşmüş ve satışları iki milyonu geçmişti. Çizgi filme uyarlandıktan sonra ülkemizde de bir hayli takipçisi ve izleyicisi bulunmaktaydı.İki tarafında canavarlarını savaştırdığı zeki ve planını iyi yapanın kazandığı bu anime de Yugi ve arkadaşlarının maceralarını izlemiştik.

Oyuna gelecek olursakYugi, Kaiba, Joey ve Mai karakterlerini kullanabildiğimiz Yu-Gi-Oh! Duel Links sonunda Türkiye’de de oynanılmaya sunuldu. Önceki yazılarımızda bahsettiğimiz 2016’da en çok indirilen ve bazı sorunlardan dolayı Çin’de yasaklanmış olan Pokemon Go‘ da bütün yaz o park senin bu park benim gezdik durduk. Sanırım artık biraz oturmanın ve farklı şeyler denemenin zamanı geldi.

Anime izleyen biri değilsiniz ve Yu-Gi-Oh‘u bilmiyorsanız, Heartstone benzeri kart oyunlarını duymuşsunuzdur. Eğer hiç denemediyseniz ve bugünlerde oynayacak yeni oyun arıyorsanız Mobilhobi.com ailesi olarak bu oyunu kesinlikle denemenizi öneriyoruz.

Yu-Gi-Oh Android ve iOS için indir

Uygulamayı Google Play Store üzerinden indirmek için tıklayın.
Uygulamayı Apple Store üzerinden indirmek için tıklayın.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here