Xiaomi Redmi Pro 2 Çerçevesiz Ekran İle Gelebilir

0
233
views
Xiaomi'den Rekor Satış

Çinli akıllı telefon üreticisi Xiaomi’nin yeni orta üst seviye akıllı telefon modeli Xiaomi Redmi Pro 2 modelinin 5.5 inç büyüklüğünde çerçevesiz ekran ile geleceği sızdırıldı.

Geçtiğimiz günlerde Xiaomi’nin 1000 CNY fiyat etiketi ile yeni uygun fiyatlı akıllı telefonunu piyasaya sızdırılmıştı. Uygun fiyatlı bu modelin çerçevesiz bir ekran tasarımı ile kullanıcıların karşısına çıkacağı söyleniyor. Firmanın bu akıllı telefonuna Redmi Pro 2 ismini vermesi bekleniyor.

Xiaomi Redmi Pro 2 ekran özellikleri

Çin’den gelen yeni bilgilere göre Xiaomi‘nin Redmi Pro 2 modelinde 18:9 en boy oranı ile 5.46 inçlik bir ekran üreten Tianma firmasının yeni ekranını kullanacağını gösteriyor. Sızıntıda aynı zamanda telefonun 1080 X 2160 çözünürlüğe sahip olacağı söyleniyor.

Cihazın arka tarafının ise cam tasarım ile geleceği ve cihazın içerisinde Qualcomm‘un yeni çıkardığı orta seviyenin en güçlü işlemcisi olan Snapdragon 660 yonga setine yer vermesi bekleniyor. Ayrıca cihaz 4 GB RAM ile üst düzey bir performansa sahip olacağı gelen bilgiler arasında.

Şuan cihazın diğer ayrıntıları hakkında henüz bir detay bulunmuyor. İlerleyen günlerde cihaz ile ilgili yeni bilgiler geldikçe paylaşmaya devam edeceğiz.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here