Xiaomi Mi Note 3’ün Taslak Görüntüsü Paylaşıldı

2
576
views
Xiaomi'den Rekor Satış

Çinli akıllı telefon üreticisi Xiaomi, kısa bir süre önce Mi Max 2 modelini tanıtmıştı. Şimdi de firmanın yeni telefonu olması beklenen Xiaomi Mi Note 3‘ün taslak görüntüsü ortaya çıktı.

Firmanın yeni telefonu Mi Note 3 de, Qualcomm’un Snapdragon 835 yonga setine yer verilmesi bekleniyor. Cihaz da bu işlemciye 8 GB RAM ve 4070 mAh batarya kapasiteli bir pilin eşlik etmesi bekleniyor. Cihaz depolama tarafında ise 256 GB’lık dahili depolama alanına sahip olması bekleniyor.

Tahmin edilen özelliklerden sonra internete cihazın taslak görüntüsü düştü. Taslak görüntü cihazın tasarımı ile ilgili önemli işaretleri veriyor.

Taslak görüntüde ilk dikkat çeken detayın cihazın tasarımsal olarak Mi 6 ile benzer hatlara sahip olmasını söyleyebiliriz. İki yönde kavisli ekran, ana ekran tuşu ve çift lensi arka kamera kurulumu sızan taslak görüntüde gözler önüne seriliyor. Cihazın arka bölümüne iki adet 12 MP çözünürlüklü kamera yerleştirilmesi bekleniyor. Bu kameralardan birisinin uzun odak mesafesine sahip olacağı söyleniyor.

Xiaomi Mi Note 3 çıkış tarihi

İnternete sızdırılan bu taslağın cihazın son tasarımı olduğunu söylemek çok yanlış olur. O yüzden gerçek tasarım için biraz daha beklemek gerekiyor olabilir. Cihazın ne zaman satışa çıkacağı ise henüz belirsizliğini koruyor.

2 YORUMLAR

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here