Xiaomi Mi Mix 2’nin Geleceği Resmen Doğrulandı

0
341
views
Xiaomi Mi Mix 2'in Arka Paneli Sızdırıldı

Xiaomi, %91.3’lük ekran kasa oranı ile tüm dikkatleri üzerine çeken Mi Mix’in yeni modelinin geleceğini resmen duyurdu. Peki Xiaomi Mi Mix 2 ne zaman gelecek?

Çinli akıllı telefon üreticisi Xiaomi‘nin yeni çerçevesiz ekran modeli bu sefer daha radikal bir tasarım ile kullanıcıların karşısına çıkacak. Bir önceki modelin %91.3 olan ekran kasa oranı Mi Mix 2 ile birlikte %93‘e çıkacak.

Telefonun gelip gelmeyeceğine dair açıklama ise en resmi ağızdan geldi. Şirketin CEO’su Lei Jun Mi Mix 2 modelinin yakın bir zamanda kullanıcıların karşısına çıkacağını duyurdu. Lei Jun yaptığı açıklamada yeni model için tıpkı Mi Mix modelinde olduğu gibi tasarım Philippe Starck‘a emanet edildiğini belirtti. Bu yılın ikinci yarısında telefonu tanıtacaklarını ayrıca belirtti.

Xiaomi Mi Mix 2 sesi ile de etkileyecek

Jun ayrıca yaptığı açıklamada telefonun ses kalitesini artırmak için AAC Technologies ile anlaştıklarını duyurdu. Şirket daha önce Via Licensing ile lisans anlaşması yapmıştı. Büyük bir ihtimalle telefonda Via’nın Advanced Audio Coding (AAC) desteği olacak diyebiliriz.

Bakalım Mi Mix 2 nasıl bir tasarım ile karşımıza çıkacak?

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here