Xiaomi Mi 7 Render Görüntüleri Ortaya Çıktı

0
1033
views
Xiaomi Mi 7'nin Bir Özelliği Kesinleşti

Çinli akıllı telefon üreticisi Xiaomi, 2017 yılını oldukça iddialı bir biçimde geçirmenin planlarını yapıyor. Firmanın 2017 yılında tanıtacağı Xiaomi Mi 7 modeline ait bazı detaylar da gelmeye devam ediyor.

Xiaomi bu yıla önemli bir ayrılık haberi ile başlamıştı. Bu ayrılıktan sonra Xiaomi cephesinde neler olacağını herkes merak ediyordu. Bu ayrılık sonrası yönetici kadrosunu yenileyen firma, önümüzdeki yıl içerisinde Vivo’yu geride bırakarak dünyanın en büyük akıllı telefon üreticisi olmak için çabalıyor. 2018’de Mi 7 ile önemli bir adım atmak isteyen firma bakalım bunu başarabilecek mi?

Bugün firmanın önümüzdeki yıl tanıtacağı Mi 7 modelinin render görüntüleri ortaya çıktı. Tasarım olarak oldukça iddialı görünen cihazın parmak izi okuyucusu alınında da önemli bir adım atması bekleniyor. Cihazda daha önce Vivo XPlay 7 modelinde kullanılan ekrana entegre edilmiş bir parmak izi okuyucu olması bekleniyor. Bu teknolojiyi henüz diğer büyük üreticiler Samsung, LG, Huawei ve Apple kullanmadı ve 2018 yılında da kullanmayacak gibi görünüyor. Firma böyle bir adım atarak önemli bir kullanıcı kitlesine ulaşmayı hedefliyor.

Xiaomi Mi 7 render görüntüleri

Cihazın tasarımına göz attığımızda sadece üst bölümde küçük bir kamera ve ahize boşluğu bulunuyor. Firma arka bölümde kameraları yan yana konumlandırmış. Flaş ise kameraların sağ tarafı yerine sol tarafına konumlandırmış.

Firma eğer cihazı bu kadar iddialı bir tasarım ile kullanıcıların beğenisine sunarsa büyük rakiplerinin satışlarını önemli ölçüde düşürebilir.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here