Xiaomi Mi 5X & MIUI 9 Duvar Kâğıtları İndirilmeye Hazır

0
439
views
Xiaomi Mi 5X & MiUI 9 Duvar Kâğıtları İndirilmeye Hazır

Nihayet Xiaomi Mi 5X ve MIUI 9 için duvar kağıtlarını paylaştı. Bu yılın başından beri kullanıcılar MIUI’nın bir sonraki sürümüne dair yenilikleri çok fazla merak etti ve beklediler. Firma sonunda en azından yeni Xiaomi Mi 5X duvar kağıtlarını akıllı telefonunuza indirip hemen kullanabileceğiniz şekilde paylaştı. Hem de bu duvar fotoğraflarına sahip olmak için herhangi bir ücret ödemeniz gerekmiyor. Üstelik hepsini tek tek indirmek istemezseniz paylaşılan tüm fotoğraflara bir arada ulaşabileceğiniz ve toplu olarak indirebileceğiniz bir indirme bağlantısı da mevcut.

Xiaomi MiUI 9 ve Mi5X duvar kağıtları

Aslında paylaşılan fotoğraflar dijital ortamda HD kalitesinde çekilip hazırlanmış olmasına rağmen paylaşılan indirme bağlantısında yer alan versiyonları telefonunuzun hafızasını çok fazla işgal etmemesi adına HD kalitesinde değil.

Xiaomi MIUI 9 ve Xiaomi Mi 5X duvar kağıtlarını içerek ZIP dosyasına sahip olmak ve doğrudan indirme bağlantısını kullanmak için aşağıda paylaştığımız linki kullanabilirsiniz. Linki açtığınızda akıllı telefonunuz için sayısız duvar kağıdı sizi bekliyor olacak.

Duvar kağıtlarını indirmek için tıklayın.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here