WhatsApp 3 Muhteşem Özellik ile iOS’ta Yayınlandı

0
259
views
Whatsapp Çöktü

En popüler mesajlaşma uygulamalarından biri olan WhatsApp, her geçen gün daha çok geliştiriliyor. Yeni gelen 3 özellik ile çok daha kullanışlı bir hale dönüşecek. 

1 milyardan fazla kullanıcısı olan WhatsApp, dünyanın en çok tercih edilen mesajlaşma uygulaması olarak karşımıza çıkmakta. Facebook, uygulamayı kendi bünyesine aldıktan sonra ise eski halinden eser kalmadı diyebiliriz. Her geçen gün geliştirilmeye devam edilen mesajlaşma uygulaması, yeni gelen güncelleme ile çok daha kullanışlı ve çok daha şık bir görünüm kazanacak. iOS’ta yayınlanan WhatsApp 2.17.30 güncellemesi ile kullanıcıları pek çok güzel özellik beklemekte.

Fotoğraflara ve Videolara Filtre Eklenebilecek

İnstagram ya da Snapchat gibi fotoğraf uygulaması olmayan WhatsApp, 2.17.30 güncellemesi ile 5 farklı temel filtreyi bünyesine getirdi. Bu sayede kullanıcılar fotoğraflara, videolara ve giflere filtre ekleyebilecek.

Albüm Ekleme

Gönderdiğiniz resimler, yazı alanında öyle çok alan kaplıyordu ki, kullanıcılar hep bundan şikayet etmişlerdi. İşte yeni güncelleme bunu ortadan kaldırıyor. 4 ve daha fazla resim atmaya çalıştığınızda bu resimleri tek bir albüm içinde gönderiyor. Bu sayede yazı ekranı daha kullanışlı hale geliyor.

Hızlı Yanıt

Mesaj geldiğinde, uygulamayı açıp mesaja tıklayıp cevap yazmak bazen zahmetli olabiliyor. Bu yüzden gelen güncelleme paketinde hızlı yanıt imkanı bulunmakta. Bildirimi sola kaydırdığınızda hızlı yanıt ekranı gelecek ve zamandan çok daha tasarruf edebileceksiniz.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here