Watch Dogs 2’yi Ücretsiz Deneyin

2
625
views
Watch Dogs 2 ücretsiz oldu

Watch Dogs 2 satın almak istiyorsunuz fakat oynamadan karar vermek istemiyorsanız sizin için harika bir haberimiz var. Ubisoft, oyunun denemek isteyen kullanıcılar için ücretsiz sürümünü kullanıcılara açtı.

Ubisoft, PS4 ve Xbox One kullanıcılarına özel bir hamle yaparak geçtiğimiz aylarda satışa sunulan Watch Dogs‘un ikinci versiyonunu ücretsiz denemek için kullanıcıların beğenisine sundu. Böylece oyunu denemek isteyen kullanıcılar satın almadan 3 saat deneme imkanına sahip olacak.

Oyunun deneme sürümüne demo değerlendirmesi yapmak Ubisoft’un attığı bu adıma biraz kötümser yaklaşım olur. Çünkü 3 saatlik bu denemenin içerisinde multiplayer kısmı dahil olmak üzere tam oyun deneyimi yaşayabilirsiniz.

Demo versiyona göre avantajsız kısmı ise oyunun içerik boyutu. Oyunu 3 saat boyunca denemek için 25 GB ile 28 GB‘lık bir alandan fedakarlık yapmanız gerekecek. Yani oyunu 3 saat denemek için bu dosya boyutunu indirmek zorunda olacaksınız.

Watch Dogs 2 ücretsiz olarak ne zaman indirilebilir?

Oyunun ücretsiz sürümünü PS4 için 18 Ocak itibari ile kullanıma açıldı. Xbox One kullanıcıları için ise oyunu 24 Ocak tarihinden itibaren deneyebilecek.

Watch Dogs 2 Trailer

2 YORUMLAR

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here