Uncharted The Lost Legacy Kaç Saatte Bitirilebilecek?

0
243
views
Uncharted The Lost Legacy Kaç Saatte Bitirilebilecek?

Naughty Dog’un Uncharted dünyasını genişletme yolundaki ilk adımı olan Uncharted The Lost Legacy kaç saatlik bir oynama süresinde bitirilecek?

PlayStation denildiğinde akla gelen ilk oyun serilerinden birisi olmayı başaran Uncharted, Naughty Dog tarafında geliştiriliyor. Nathan Drake‘in hikayeleri ile ünlenen seri, Drake’in hikayesini Uncharted 4 ile sonlandırmıştı. Firma daha sonra Nathan Drake’in olmayacağı ilk oyunu Uncharted: The Lost Legacy duyurmuştu. Bir süredir geliştirilme aşamasında olan oyun, sonunda kullanıcılar ile buluşmaya hazırlanıyor.

22 Ağustos tarihinde raflardaki yerini alacak oyun ile ilgili bazı yeni detaylar da ortaya çıkmaya devam ediyor. Reddit’te merrilltom88 takma ismi ile bazı paylaşımlarda bulunan bir kullanıcı oyun ile ilgili önemli ipuçları paylaştı. Kullanıcının verdiği bilgilere göre, yeni Uncharted oyunu sanıldığı kadar uzun sürmüyor.

Uncharted The Lost Legacy kısa sürecek

Zira kullanıcıya göre oyun en zor modda bile sadece 6 saat 40 dakikalık bir oynama süresine sahip.  Üstelik Reddit kullanıcısı oyunun hikaye modunu bitirirken, etraftaki hazineleri araştırdığını ve bazı bulmacalar üzerinde hayli kafa yorduğunu da söylüyor. Oyunu kolay modda ve vakit kaybetmeden oynayan kullanıcılar ise oyunu 4 – 5 saatlik bir oynama süresi ile bitirebilecek gibi görünüyor. Bu sürenin de bir Uncharted serisi için kısa olduğunu söylemek mümkün.

Son olarak oyunun ülkemizde Türkçe dil desteği ile çıkacağını belirtelim.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here