Uncharted: The Lost Legacy Çıkış Tarihi Belli Oldu

2
744
views
Uncharted The Lost Legacy Kaç Saatte Bitirilebilecek?

Uncharted hayranlarının merakla beklediği Uncharted: The Lost Legacy çıkış tarihi belli oldu. Naughty Dog‘un oyunu ön sipariş ile satın alanlara ise özel bir sürprizi var.

Playstation plaformunun en çok sevilen serilerinden Uncharted, yeni oyunu ile genişliyor. Naughty Dog, Uncharted 4’ün genişleme paketi olan The Lost Legacy’i geçtiğimiz yıl Aralık ayında duyurmuştu. Uncharted 4‘e ihtiyaç duymadan ayrı olarak çalıştırılabilen The Lost Legacy çıkış tarihi belli oldu.

Uncharted: The Lost Legacy tanıtım videosu

The Lost Legacy, Chloe Frazer ve Nadine Ross gibi karakterlerin yer aldığı bir genişleme paketi, 10 saatten fazla süren hikaye modu ve çoklu oyuncu modu bulunuyor. Playstation 4 için kutulu ve dijital olarak satılacak oyunun fiyatı 39.99 dolar olarak açıklandı. Oyun, 22 Ağustos‘ta Kuzey Amerika’da, 23 Ağustos‘ta Avrupa’da satışa sunulacak.

Naughty Dog tarafından ise bir sürpriz beraberinde açıklandı. The Lost Legacy’i perakendecilerden ön sipariş ile alanlara Jak and Daxter: The Precursor Legacy‘nin ücretsiz bir kopyasını verecek.

2 YORUMLAR

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here