Uncharted Serisi Yeni Oyun İle Devam Edecek

0
279
views
Uncharted Serisi Yeni Oyun İle Devam Edecek

Uncharted serisinin geliştirici firması Naughty Dog, yaptığı açıklama ile oyunun hayranlarını sevindirdi. Uncharted serisi Uncharted: The Lost Legacy’nin ardından yoluna yeni bir oyun ile devam edecek.

Uncharted 4 ile birlikte Nathan Drake karakterinin hikayesinde sona gelinmesi oyuncuları serinin devam etmeyeceği konusunda düşündürüyordu. Fakat Naughty Dog, seriye son vermeyi şimdilik düşünmüyor.

Firmanın yakın bir zamanda piyasaya süreceği Uncharted: The Lost Legacy yepyeni bir hikaye ile oyuncuların karşısına çıkacak. Serinin bu oyun ile sona erip ermeyeceğini merak eden oyuncuların merakını ise firma bugün yaptığı açıklama ile giderdi. Firma Uncharted efsanesini bir süre daha devam ettirecek.

Uncharted serisi hakkında açıklamalar

Uncharted: The Lost Legacy’nin yönetmeni ve yazarı Shaun Escayg‘ın verdiği bir röportajda, “Uncharted için artık sona gelindi diyebileceğimizi hiç sanmıyorum.” diyerek serinin hayranlarının oldukça mutlu etti.

Escayg ayrıca “Bunun serinin sonu olduğunu söylemek mümkün değil. Hırsızların dünyası oldukça geniş. Bir sürü de karakter bulunuyor. The Lost Legacy’e başlamadan önce Sullivan ve Cutter karakterlerine yoğunlaşmıştık. Bu ikiliden yeni bir hikayeyi nasıl çıkaracağımızı düşünürken bir anda Chloe karakteri karşımıza çıktı.” cümleleriyle önümüzdeki yeni oyunun Sullivan ile yola devam edeceğinin sinyallerini verdi.

Son olarak serinin yeni oyununun 22 Ağustos 2017 tarihinde PlayStation 4 platformu için piyasaya sürüleceğini hatırlatalım.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here