Ubisoft, Assassin’s Creed: Origins Oyununu Duyurdu

0
251
views
Assassins Creed Origins İçin Yeni Video Yayınlandı

Ubisoft’un inanılmaz bir başarı yakaladığı Assassin’s Creed serisinin yeni oyunu Assassin’s Creed: Origins duyuruldu. Bu seride, Ezio’nun üyesi olduğu kardeşlik odak nokta olacak.

Assassin’s Creed serisinin her sene yeni bir oyunla karşımıza çıkmasına alışmıştık. Fakat Ubisoft’un geçen sene kötü bir izlenim yaratması bu oyunun çıkma zamanını bir yıl erteledi. Bir yıllık süre içerisinde tüm oyun motorlarını geliştirmeyi hedefleyen Ubisoft, en sonunda Assassin’s Creed: Origins oyununu duyurdu.

E3 2017 konferansında Ubisoft kendine ayrılan kısımda yeni oyununu duyurdu. Origins hakkında sızdırılan bilgilere cevap verirken, oyunun konusu ve çıkacağı tarihi de belirtti.

Sızdırılan bilgiler arasında oyunun hikayesinin Mısır’da geçeceği bulunuyordu. Ubisoft, Mısır konusunu doğruladı. Oyunun en merak uyandıran kısmı ise, Ezio üçlemesinde olduğu gibi oyun kardeşliğe değinecek. Hatta kardeşliğin nasıl kurulduğunu anlatacak.

Oyunun oynanışı konusunda büyük geliştirmeler yapan Ubisoft, daha eğlenceli dövüş mekanikleri getirmiş. Diğer serilerde olduğu gibi gizlilik ön planda olacak.

Assassin’s Creed: Origins Ne Zaman Çıkacak?

Microsoft konferasında tanıtılan oyun, PlayStation 4, Xbox One, Xbox One X ve PC platformları için 27 Ekim 2017’de satışa sunulacak. Önceki haberlerimizde Assassin’s Creed: Origins oyunu hakkında sızdırılan bilgilere ve tahminlere değinmiştik. Fakat E3 konferansı ile her şey netleşmiş durumda. Oyun severlerin merakla beklediği bu oyunu oynayabilmek için yaz tatilinin bitmesini beklemek oldukça üzücü bir durum.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here