Türk Telekom, Bedava İnternet Dağıtıyor

0
428
views
Türk Telekom, Bedava İnternet Dağıtıyor

Türkiye’nin en çok konuşturan GSM operatörü Türk Telekom, hediye internet paketi kampanyasını duyurdu. Kampanya detayları haberimizde.

 

Türkiye’nin en çok konuşturan GSM operatörü unvanına sahip olan Türk Telekom, hem eski hemde yeni müşterilerinin yüzünü güldürecek kampanyasını duyurdu. Firma müşterilerine hattı kullandığı yılın tam 3 katı kadar bedava internet kazanma imkanı sunuyor. Kampanyadan yararlanmak isteyen kullanıcıların 4.5G uyumlu cep telefonu ve SIM kartı sahibi olmanız gerekiyor.

Müşteriler kampanyadan sadece 1 defa yararlanabiliyor. Kampanyaya katılmak isteyen kullanıcılar ise Online İşlemler uygulaması veya SMS yoluyla katılımı gerçekleştirebiliyor. Kampanyadan yararlanmak isteyen kullanıcıların en az 90 günlük bir abonelik geçmişi olması gerekiyor. Kampanyaya katılımınız sonrasında 3 ay boyunca her ay abonelik süreciniz kadar hediye internet hattınıza tanımlanacak.

Türk Telekom kampanyasına nasıl katılırım?

Örneğin 1 yıl boyunca abone olan bir üye, 3 ay boyunca her ay 1 GB internet paketinin sahibi olacak. ampanyadan yararlanmak için YILLAR yazıp 5555’e SMS göndermeniz yeterli olurken, eğer iptal etmek isterseniz de  IPTAL YILLAR yazıp 5555’e SMS gönderebilirsiniz.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here