Tekken, Android ile iOS Platformuna Geliyor

0
216
views
Tekken, Android ile iOS Platformuna Geliyor

Android ve iOS platformuna bir efsane oyun daha geliyor. Tekken kısa bir sonra her iki platform için resmen indirmeye sunulacak.

Oyunun yedinci serisine benzer bir hikaye ile karşımıza çıkacak olan Tekken Mobile, hem Android hem de iOS işletim sistemini kullanan akıllı telefonlarda yerini almaya hazırlanıyor.

BANDAI NAMCO tarafından ilk olarak 1994 yılında tanıtılan ve her geçen gün daha da popüler hale gelen seri, şimdi de mobil cihazlara adım atmaya hazırlanıyor. Son olarak Tekken 7 ile birlikte karşımıza çıkan oyun Xbox One, PlayStation 4 ve bilgisayar platformlarına yayınlanmış ve oldukça önemli bir ilgi ile karşı karşıya kalmıştı.

Tekken Mobile neler sunacak?

Oyunun mobil sürümü bir Street Fighter yada diğer önemli serilerde olduğu gibi eski sürümlerden portlanmış bir halde indirmeye sunulmayacak. Oyun daha çok kendine özgü bir tasarım ile gelecek. Ayrıca oyunun RGB öğleri içereceğini de hatırlatalım.

100’den fazla karakteri içerecek oyun, Google Play Store ve App Store üzerinden herhangi bir ücret ödeme yapmadan telefonlarına yüklenebilecek. Firma oyunun mobil sürümü içinde 139 dolardan daha fazla oyun içi satın alma seçeneği bulunacak.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here