Sweatcoin İle Yürüyerek Para Kazanın

0
339
views
Sweatcoin İle Yürüyerek Para Kazanın

iPhone cihazlar için geliştirilen Sweatcoin uygulaması ile kullanıcılar artık yürüdükçe para kazanıyor. Kullanıcılara kripto para hediye eden uygulama ile ilgili detaylar haberimizde.

Herkesin hayalidir aslında kolay yoldan para kazanmak. Ama bunu kimileri başarırken birçok insan başaramıyor. Peki size yürüyerek para kazanacaksınız desek tepkiniz ne olur? Birçok insan buna gülüp geçer. Ancak gelişen teknolojiler sayesinde artık bu da mümkün.

Yeni bir uygulama kullanıcısına tam olarak bunu vadediyor. Bu yüzden kısa bir sürede hatırı sayılır bir popülerite kazanmış durumda.

Sweatcoin nasıl para kazandırıyor?

Uygulama atılan günlük adım sayınızı hesaplıyor ve bunu GPS verileriniz ile karşılaştırıyor. Sonrasında ise her 1000 adım için yaklaşık olarak kullanıcısına 95 Sweatcoin hediye ediyor.

Uygulama son 1 yılda gelirini %266 oranında artırmış durumda. 5 milyondan fazla aktif kullanıcısı bulunan uygulama, App Store‘da ne hızlı büyüyen uygulama durumunda. Hatta uygulama bu kulvarda popüler mesajlaşma uygulaması WhatsApp‘ı geride bırakmış durumda.

Son olarak uygulamanın henüz ülkemizde kullanımda olmadığınız hatırlatalım.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here