Steam Yaz İndirimleri Başlıyor

0
252
views
Steam

Oyun severler, oyun arşivlerini genişletmek için oyun dünyasından haberleri bolca takip ederler. İndirimler, toplu alımlarda kampanyalar şeklinde fırsatlar yakalamaya çalışırlar. İşte, Steam Yaz indirimleri bir yıl boyunca yakalanabilecek en fırsattır.

Steam platformu içerisinde barındırdığı binlerce oyun ile milyonlarca oyuncuya ev sahipliği yapan dev bir platform. Steam, oyun severlerin kalbini kazanmak için belli dönemlerde belli oyunları indirime sokmakta. Hafta ortası çılgınlığı, hafta sonu indirimleri, cadılar bayramı indirimi ve yıl başı indirimi gibi indirim günleri belirlemekte. Fakat Yaz İndirimleri tüm bu indirim dönemlerinden daha çok revaçtadır. Yüzlerce oyun, %80 %90 gibi indirimlere girer. Bu fırsattan yararlanmak isteyen oyun tutkunları da cüzdanlarının ağzını açar ve oyun arşivini genişletmeye başlar.

Steam Yaz İndirimleri Ne Zaman Başlayacak?

İndirimlerin bu akşam 20.00’da veya 00.00’da başlayacağı yönünde çeşitli bilgiler mevcut. Fakat indirim dönemi girmeden bile belli oyunlarda büyük indirimler gözükmeye başladı diyebiliriz. Gta V gibi Rocket League gibi Battleground gibi popüler oyunlarda büyük indirimler de görebiliriz.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here