Spotify, 70 Milyon Kullanıcıya Ulaştı

0
225
views
Spotify, 70 Milyon Kullanıcıya Ulaştı

Dijital müzik platformu Spotify, son altı ayda abone sayısını 10 milyon kişi artırmayı başardı. Son rakamlara göre müzik platformu 70 milyon kayıtlı aboneye ulaştı.

İsveç merkezli dijital müzik platformu, geçtiğimiz Ağustos ayı içerisinde 60 milyon aboneye ulaştığını duyurmuştu. Şimdi de kısa bir zaman içerisinde 10 milyon aboneyi bünyesine katan müzik platformu, 70 milyon aboneye ulaştığını Twitter üzerinden yaptığı bir gönderi ile açıkladı.

Aynı sektördeki rakip Apple Music ise henüz 27 milyon aboneye sahip. Tabi ki Apple, yakın zamanda yeni abone sayılarını açıklayacak ve bu rakamın 30 milyonun üzerinde olmasını bekleniyor.

Spotify farklı abonelik sistemleri ile kullanıcıların karşısına çıkıyor

Dijital müzik platformu farklı farklı zamanlarda ise kullanıcıların karşısına farkı abonelik sistemleri ile çıkıyor. Firma yakın bir zamanda yıl bazında 139 TL ödeyerek satın alınabilen yıllık abonelik tercihini kullanıcılara sunmuştu. Bunun yanı sıra zaman zaman daha önce hiç abone olmamış kullanıcılar 3 ay için sadece 0.99 TL ödeyerek 3 aylık bir kullanım süresine sahip olabiliyor.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here