Spigen Galaxy S7 Kılıfları Görücüye Çıktı

0
473
views

Dünyanın en büyük kılıf üreticilerinden olan Spigen, henüz piyasaya çıkmamış olan Galaxy S7 modeli için hazırlamış olduğu kılıfları basına sızdırdı.

Galaxy S7 modeli için artık geri sayım başladı. 21 Şubat tarihinde Samsung Unpacked 2016 etkinliğinde duyurulması beklenen model için yeni haberler gelmeye devam ediyor. Dünyanın en büyük kılıf üreticisi Spigen, Galaxy S7 kılıflarını Amazon.com üzerinden listelemeye başladı.

Samsung’un önümüzdeki ay MWC 2016 etkinliğinden bir gün önce yeni Galaxy S7 modelini duyurması bekleniyor. Dört farklı model ile karşımıza gelmesi beklenen cihazı tüm dünya merakla bekleniyor. Samsung cihazlar hakkında herhangi bir resmi açıklama yapmamasına rağmen sızıntıların ardı arkası kesilmiyor. Son sızıntılar ise kılıf üreticilerinden geliyor.

Dört farklı model ile karşımıza gelecek cihazlar tasarım olarak 2015 yılında çıkarılan Galaxy S6 ve Galaxy Note 5 modellerin devamı olarak görünüyor. Tasarım olarak bir fark görünmese de cihazların içerisinde ciddi farklılıkların olması bekleniyor. Bu farklılar arasında batarya boyutu ve performanslarda olacak ciddi artışları söyleyebiliriz.

Samsung Galaxy S7 Kılıf

Samsung Galaxy S7 Kılıf

Samsung Galaxy S7 Plus Kılıf

Samsung Galaxy S7 Plus Kılıf

Samsung Galaxy S7 Edge Kılıf

Samsung Galaxy S7 Edge Kılıf

Samsung Galaxy S7 Edge+ Kılıf

Samsung Galaxy S7 Edge Plus Kılıf

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here