Samsung’un Kompakt Modeli Galaxy Stellar 2 Yolda

0
264
views

Samsung son yıllarda büyük telefon segmentinin kurucusu olarak nitelendirilirken, kompakt telefon da yapabilirim diyerek Galaxy Stellar 2 modelini hazırlamaya başladı. 

Günümüzde büyük ekranlı akıllı telefon denildiğinde akla ilk gelen firma Samsung’tur. Bunu yıllar öncesinde tahmin etmiş ve büyük ekran segmentinin bir nevi kurucusu olmuştur. Samsung, bu durumdan hoşnut olsa da telefon dünyasında yerini her daim yukarılarda tutmak için, küçük ekranlı telefon da yapabilirim demiş. Bunun üzerine 2012 yılında Verizon’a özel Galaxy Stellar modelini çıkarmıştır.

Şimdi ise bu modelin daha geliştirilmiş hali Galaxy Stellar 2 hakkında görüntüler sızdırılmış ve bazı teknik özelliklere sahip olunmuştur.

Galaxy Stellar 2 Teknik Özellikleri

Android 7.0 Nougat, 2.5 GB RAM ve Snapdragon 626 çipset ile gelecek olan modelde bazı özellikler oldukça dikkat çekmektedir. 720p çözünürlüğe sahip olacak telefonun ekranı ise Super AMOLED olacak. Arka kamerası 5 MP, ön kamerası ise 1.2 MP olacak.

Bu modelin en büyük avantajı ise pili. 3500 mAh’lik Quick Charge 2.0 özelliği ile gelen Stellar 2’nin pil canavarı olacağı çok büyük ihtimal.

Söylentilere göre satış fiyatı ise 107 Dolar olacak. Samsung, bu özelliklerde ve bu fiyatta bir model ile gelirse adını güzel şekilde korumaya devam edecek gibi.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here