Turkcell Salla Kazan Kampanyası Hediye Dağıttı

0
536
views
Turkcell Salla Kazan Kampanyası Hediye Dağıttı

Salla Kazan kampanyası bugüne kadar 9.5 milyon Turkcell kullanıcısına 70 milyon hediye kazandırdı. Uygulama ise kampanyanın başlamasından bu yana 6.5 milyon kez indirildi.

Turkcell kullanıcılarını hem eğlendirmek hem de hediyeler vermek amacıyla hazırladığı Salla Kazan kampanyası gördüğü yoğun ilgi sonrasında hediyeler vermeye devam ediyor. İnternet, dakika ve Turkcell servislerine özel hediyeleri kapsayan Salla Kazan, artık fizy, BiP ve TV+ kullanımları için geçerli paketler sunuyor.

Yoğun ilgi gören yeni nesil uygulamalarını da kampanyaya dahil eden Turkcell, servislerin kullanımı için özel tanımladığı GB’lar sayesinde kullanıcıların kota sorunu yaşamasının önüne geçiyor. Uygulama ile 60 dakikadan 10 bin dakikaya, 500 MB’tan 10 GB’ye kadar günlük kullanımdan haftalık kullanıma değişen 30’a yakın hediye paketi sunan Salla Kazan, Turkcell müşterilerini bekliyor.

Turkcell müşterileri Salla Kazan ile ayrıca Cinemaximum‘da 1 bilet alana 1 bilet bedava, bavul.com‘da geçerli indirim ve turkcell.com.tr’de peşin cihaz alımlarında geçerli indirim hediyeleri de kazanmak mümkün.

Salla Kazan kampanyası sürecinde Turkcell Hesabım uygulamasına yoğun ilgi

Turkcell’in kalan kullanım detaylarını görme, fatura detaylarını inceleme, TL yükleme, hat ayarı yapma ve paket satın alma gibi işlemlerinin kolayca yapılabileceği Hesabım uygulaması Salla Kazan kampanyası etkisiyle 6.5 milyon kez indirildi.

Son olarak kampanyanın hala devam ettiğini hatırlatarak, kampanyadan yararlanmak isteyen kullanıcıların sim kartının 4.5G uyumlu olması gerektiğini hatırlatalım.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here