PS4 5.0 Güncellemesi Hakkında İlk Detaylar

0
257
views
PlayStation 4, 5.01 Güncellemesi Yayımladı

Sony’nin kısa bir süre sonra yayınlaması beklenen PS4 5.0 güncellemesi hakkında ilk detaylar ortaya çıktı. İşte konu hakkında ortaya çıkan ilk bilgiler.

Oyun ve konsol dünyasının önemli isimlerinden birisi olan Sony, şu sıralar Playstation 4 modelinin yeni güncellemesi üzerine yoğunlaşmış durumda. Yeni güncelleme ile ilgili henüz net bir açıklama Sony tarafından yapılmadı. Ancak bu büyük çaplı güncelleme hakkındaki ilk detaylar Eurogamer‘da yayınlandı.

PS4 5.0 güncellemesi hakkında ilk bilgiler

Eurogamer’da yer alan habere göre, yeni güncelleme en çok PS4 Pro oyuncularını mutlu edecek. Zira bu güncelleme ile birlikte PS4 Pro sahipleri Twitch üzerinden 1080p 60fps yayın yapabilecekler. Elbette bunun için yeterli hızda bir internet bağlantısına sahip olmanı gerekiyor.

Yeni güncelleme ile birlikte ayrıca PS4’teki ebeveyn kontrolleri de elden geçirilmiş. Bu kontrollerin bazılarının PC ya da akıllı telefon üzerinden yapılması da söz konusu.

Güncelleme ile birlikte PSN hesabı üzerinde de bazı değişikliklerin olabileceği tahmin ediliyor. Bu değişiklikler özellikle güvenlik bazında olacak. Zira kısa bir süre önce bazı PSN hesap bilgilerinin sızdırıldığı gibi söylentiler ortaya atılmıştı.

Güncellemenin ne zaman geleceği hakkında ise henüz bir açıklama yapılmış değil.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here