OnePlus 5 Tasarımı Ortaya Çıktı

0
229
views
40 Binden Fazla OnePlus Kullanıcısı Tehlikede

Çinli akıllı telefon üreticisi OnePlus’ın son amiral gemisi OnePlus 5’in tasarımı tamamen ortaya çıktı. OnePlus 5 tasarımı haberimizin detayında.

Fiyat / performans ürünleri ile kısa bir süre içerisinde önemli kullanıcı kitlesine ulaşan OnePlus, şu sıralar yeni akıllı telefon modeli için gün sayıyor. Firmanın yeni modelini muhtemelen yarın tanıtması bekleniyor.

Firmanın canlı yayın eşliğinde gerçekleştireceği etkinlik Çin‘de gerçekleşecek. Son zamanlarda firmanın yeni modeli oldukça sızıntılara konu olmayı başarmıştı. Ama cihazın kasa tasarımı tam anlamıyla ortaya çıkmamıştı.

Geçtiğimiz gün sızdırılan bir videoda ise OnePlus 5 tüm hatlarıyla ortaya çıktı. Salı günü gerçekleştirilecek olan etkinlikte gösterilmesi planlanan reklam filminin, son 7 saniyesini içeren videoda telefonun tasarımı tamamen gözler önüne seriliyor.

Tasarımda en dikkat çeken detayın ise cihazın arka kısmının iPhone 7 Plus‘a fazlasıyla benziyor olması. Onun dışında cihazın ön bölümünde klasik OnePlus çizgisinin devam ettiğini görebiliyor.

OnePlus 5 tasarımı video ile ortaya çıktı

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here