OnePlus 5 Tanıtım Tarihi Açıklandı

1
300
views
40 Binden Fazla OnePlus Kullanıcısı Tehlikede

Çinli akıllı telefon üreticisi OnePlus yeni akıllı telefonunu tanıtmak için gün sayımına başladı. OnePlus 5 tanıtım tarihi haberimizde.

Son yıllarda oldukça başarılı bir performans gösteren OnePlus, şu sıralar yeni amiral gemisi üzerinde çalışıyor. Ara sıra da olsa OnePlus 5 modeline ait çeşitli video ve görseller sızdırılsa da telefonun hale hangi özelliklere sahip olacağı net olarak bilinmiyor.

Geçtiğimiz günlerde firma tarafından yeni akıllı telefon modeli için yeni bir görsel yayınlanmıştı. Görselde “Merhaba Yaz” şeklinde bir ifade yer alıyordu. Bu da yeni cihazın yaz aylarında tanıtılacağını gösteriyordu. Dün ortaya çıkan görsel ile söylentiler artık kesinlik kazanmış oldu.

İddialara göre sızdırılan görsel, OnePlus 5‘in tanıtım posterine ait. Çin’de ortaya çıkan görselin kimin tarafından sızdırıldığı hala belirsizliğini koruyor. Görselin sahte olma ihtimalini de düşünmek gerek tabi ki.

İşte OnePlus 5 tanıtım tarihi

Görselde de net bir şekilde görüldüğü gibi OnePlus 5, 15 Haziran tarihinde tanıtılmış olacak. Hatta görsel de etkinlik saati bile verilmiş.

OnePlus kullanıcılarının merakla beklediği telefon bakalım büyük bir etki yaratmayı başarabilecek mi?

1 Yorum

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here