OnePlus 5, 300.000’den Fazla Ön Sipariş Aldı

0
284
views
OnePlus 5 Android Oreo Güncellemesi Ne Zaman Gelecek?

Henüz satışı başlamamış olan amiral gemisi OnePlus 5, 2 günde 300.000’den fazla sipariş alarak büyük bir rekor kırdı. 

Amiral gemisi, iPhone 7 benzeri tasarımı ve muhteşem özellikleriyle daha çıkmadan aylar öncesinde insanların sürekli konuştuğu bir telefon haline geldi. Geçen sene çıkan OnePlus 3T’ye göre daha kıvrımlı bir tasarımla çıkacak olan telefonun bekleyicisi bir hayli fazla diyebiliriz.

Çinli bir site, OnePlus 5 piyasaya sürülmeden önce ön sipariş yapılmasına imkan tanıyan bir sistem geliştirdi. Buradan ön sipariş kaydı yapan insanlar telefon çıkar çıkmaz kullanabilecekler. Çin perakendecisi, Jingdong.com adında bir siteyle 48 saatte 300.000’den fazla ön sipariş aldı.

Oppo R11 telefonu ile oldukça benzeyen telefon, bekleyen bazı kesimleri hayal kırıklığına uğratmış gibi görünüyor. Fakat aslında iki telefon da iPhone 7’ye benzeyen bir tasarıma sahip.

OnePlus 5 Ne Zaman Çıkacak?

Snapdragon 835 işlemciye sahip olan OnePlus5 farklı RAM ve depolama alanları ile piyasaya sürülecek. 6 GB ve 8 GB RAM seçenekleri yanında 64GB ve 128GB depolama alanına sahip olacak.

20 Haziran tarihinde tüm Dünya’da satışa sunulacak olan telefon, bazı Asya ülkelerinde 22 Haziran tarihinde satılmaya başlanacak.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here