Motorola, Android One Platformuna Katılıyor

1
189
views
Motorola, Android One Platformuna Katılıyor

Google’ın saf Android deneyimi ve hızlı güncelleme deneyimi sunan platformu Android One programına Motorola, Moto X4 ile katılıyor.

Google tarafından hızlı güncelleme sözü verdiği Android One programı her geçen gün genişlemeye devam ediyor. Geçtiğimiz günlerde Xiaomi tarafından da bir telefon ile katıldığı programa şimdi de Motorola katılıyor.

Ülkemizde General Mobile ile yer alan Android One projesi, sunduğu saf Android deneyimi ve hızlı güncelleme alması ile oldukça tercih ediliyor.

Motorola yakın bir zamanda Android One platformuna katılıyor

Teknoloji dünyasında sızıntıları ile bilinen Evan Blass tarafından paylaşılan bir görselde, Android One ve firma logosunun bir arada yer aldığını görüyoruz. Çift kamera denetimi sunacak model hakkında bilinenler şimdilik kısıtlı.

Sadece arka tarafı görünen modelin geçtiğimiz günlerde tanıtılan Moto X4 ile oldukça benzerlik göstermesi. Bu benzerliğin sadece tasarımda mı yoksa donanım tarafında da mı devam edeceğini ilerleyen günlerde hep birlikte göreceğiz.

 

1 Yorum

  1. Android One platformu her geçen gün kendini geliştiriyor. Bu programdaki cihaz sayısı da her geçen gün artacaktır. Google bu konuda iyi bir adım atmıştır.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here