Mobiett iOS ve Android Uygulaması

0
246
views

Akıllı telefonların ve tabletlerin kullanımının yaygınlaşması ile birlikte hayatımız kolaylaştıran bir çok uygulama geliştirildi. Bu uygulamalar ile birlikte önceden uzun zaman harcadığımız bir çok işi kısa bir süre içerisinde yapma imkanımız bulunmakta.

Tam da bu noktada yoğun bir şehirde yaşayanların imdadına Mobiett yetişiyor. İETT Genel Müdürlüğü‘nün geliştirmiş olduğu uygulama ile otobüs saatlerini, duraktan geçen otobüsleri, kullanacağımızın otobüsün tahmini ne kadar sürede geleceğini öğrenmek mümkün.

İETT Genel Müdürlüğü‘nün toplu ulaşım bilgisini kullanan uygulamaya veriler anlık olarak ulaşıyor. Böyle olunca otobüsün duraktan geçiş süresini tahmini olarak söyleyen uygulama pek de yanılmıyor. Uygulamanın bir diğer önemli özelliği ise alarm. Kullandığınız hat ve durak için tanımlamış olduğunuz alarm sayesinde önceden bildirim alıyorsunuz.

Uygulamada otobüs bilgileri dışında menüde bulunan İETT Hakkında, QR Okut, Metrobüs Durakları da ilginizi çekecek bölümler arasında.

Ara sıra da olsa uygulama üzerinde geçici çökmeler yaşanmakta. Android 2.2 üzerinde çalışan uygulama iOS 6 üzerinde çalışmakta.

İETT Genel Müdürlüğü’nün yazmış olduğu habere bu linkten ulaşabilirsiniz.

Google Play üzerinden uygulamayı indirmek için tıklayınız.

iTunes Store üzerinden uygulamayı indirmek için tıklayınız.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here