Meizu M6 Note’un Yeni Görüntüleri Sızdırıldı

0
203
views
Meizu 15 Tasarımı İle Büyüleyecek

23 Ağustos’ta resmen kullanıcıların karşısına çıkmaya hazırlanan Meizu M6 Note’un yeni görüntüleri sızdırıldı. Yeni görüntüler ile birlikte telefonun arka paneli tamamen görüntülendi.

Bilindiği üzere Çinli akıllı telefon üreticisi Meizu, şu sıralar yeni akıllı telefonu üzerinde çalışıyor. Hatta firma yeni telefonunu 23 Ağustos tarihinde düzenleyeceği etkinlik ile resmen tanıtacak. Teknoloji dünyası bir yandan bu etkinliği merakla beklerken bir yandan da sızıntılar ile merakını gideriyor. Birkaç gün önce ön yüzü sızdırılan telefonun şimdi de arka panelini gözler önüne seren görüntüleri internete sızdırıldı.

Sızdırılan bu yeni görüntüler sayesinde telefonun arka yüzündeki kamera ve flaş tasarımı açık bir şekilde görünüyor. Son dönemde çıkan birçok telefonda olduğu gibi çift kameraya yer verilen M6 Note, kameraları alt alta yerleştirmiş. Kameraların üst bölümünde ise anten şeridine yerleştirilmiş LED flaş görünüyor. 5.5 inç ekran boyutu ile kullanıcıların karşısına çıkması beklenen model Helio P25 yonga setinden güç alması bekleniyor.

Meizu M6 Note arka paneli

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here