Lumia 950 ve 950 XL İyi Başlangıç Yaptı

1
268
views

Microsoft yaptığı bir açıklama ile Lumia 950 ve Lumia 950 XL cihazlarının bazı satıcılar tarafından satıştan kaldırılmasını sebebini, cihazlara olan yoğun ilgi olarak açıkladı.

Windows 10 Mobile‘ın piyasa sürülmesi ile birlikte satışına başlanan Lumia 950 ve Lumia 950 XL modellerinin yoğun ilgi ile karşılaşması bekleniyordu. Ama işler Microsoft’un umduğundan da iyi gidiyor. Öyle ki son zamanlarda bir çok alışveriş sitesi ve satıcıdan telefon ile ilgili bir sorun olduğu gerekçe gösterilerek satışı durdurulmuştu.

Microsoft, konu ile kısa bir açıklama yayınladı. Cihazlarda herhangi donanımsal ve yazılımsal bir sorun olmadığını belirten Microsoft, satışların durdurulmasına cihazların hızlı bir şekilde satılmasının neden olduğunu açıkladı. Yoğun talep karşısında stoklarının tamamını bittiğini belirten Microsoft, Windows 10 Mobile’ın şimdiden 200 milyondan fazla cihaza ulaştığını da açıkladı.

Microsoft bu açıklama ile kafadaki soru işaretlerini şimdilik gidermiş görünüyor.

1 Yorum

  1. Microsoft’un bu cihazlar ile iyi bir ivme yakalayacağını düşünüyorum. Android işletim sistemin sıkılanlar için iyi bir alternatif olabilir. Sonuçta Apple ürünlerin fiyatları malum. 🙂

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here