LG V30’un Yurt Dışı Fiyatı Belli Oldu

0
259
views
LG V30

LG V30 modelinin, hangi tarihte tanıtılacağının ardından yurt dışı satış fiyatının da belli olduğu çeşitli iddialar ortaya atıldı. 

Avrupa’nın en büyük teknoloji fuarı olarak bilinen IFA etkinliği 2017 yılında da birbirinden farklı teknolojiler, yeni akıllı telefon modelleri ve tabletler tanıtılacak. Bu yıl Eylül ayında gerçekleştirilecek olan IFA etkinliğinde LG’nin tanıtacağı son modeli V30 olacak. Geçen günlerde edinilen bu bilgi V30 hakkında daha detaylı araştırmalara yol açmıştı. Bunun sonucunda V30’un yurt dışı satış fiyatına dair çeşitli iddialar ortaya atıldı.

LG V30’un Yurt Dışı Satış Fiyatı Ne Olacak?

Ortaya atılan iddialar Kore’de bir haber sitesi olan ETNews tarafından geldi. IFA 2017 etkinliği Eylül ayında başlayacak fakat LG V30, 31 Ağustos tarihinde tanıtılacak. Tanıtımın ardından Güney Kore’de satışa sunulacak.

Güney Kore’de yapılacak satışın fiyatı ise 700 dolar olacak. Bu iddia sadece Güney Kore için geçerli diyebiliriz. Diğer ülkelerde fiyatlandırmanın nasıl olacağı konusunda herhangi bir bilgi mevcut değil.

LG tarafından bu habere karşılık herhangi bir açıklama gelmedi. Haber şuan sadece bir iddiadan ibaret. Ayrıca haberde V30’un Snapdragon 835 ile geleceği yönünde bilgiler de bulunmakta.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here