LEAGOO KIICAA MIX Özellikleri ve Fiyatı

0
470
views
LEAGOO KIICAA MIX Özellikleri ve Fiyatı

Dünya genelindeki tam ekran telefon trendini seven ancak çoğunun pahalı olduğu düşünenler için en ucuz ve mükemmel tam ekran akıllı telefon LEAGOO KIICAA MIX 139,99 dolarlık harika bir başlangıç ​​fiyatı ile satışa sunuluyor. KIICAA MIX‘in bütçeye uygun bir telefon olduğunu unutmayın, bu nedenle bu telefonda üst düzey bir performans beklemeyin. Daha ziyade, bu fiyata göre Tür C bağlantı noktası, Tam ekran gösterim, Çift kamera gibi özelliklerin telefonun en önemli noktalarından biri olduğunu görebilirsiniz.

DOOGEE MIX ve Bluboo S1 gibi bütçeye uygun diğer tam ekran akıllı telefonların aksine, dürüst olmak gerekirse, LEAGOO KIICAA MIX ucuz plastikten yapılmamış. Şasi, alüminyum alaşımından üretilen telefon klasik bir üç kademeli gövde tasarımına sahiptir. Üretici, Xiaomi Redmi Note 4 metal yerleşimi ile tasarımını tamamlayabilmesi için bu telefonu yarattı. Telefon, 4.17 x 7.58 x 0.79 cm‘lik bir alanı kapladığı için biraz büyük.

Metal şaseye rağmen, amiral gemisi şaşırtıcı şekilde 153 gram ağırlığındadır. Metal son derece dayanıklı ancak ön panel için bir Gorilla Glass koruma kaplaması ve güzel bir 2.5D yay mevcut.

Artılar ve eksiler

Artılar

 1. Tam Ekran Tasarım
 2. Cift kamera
 3. Metal Gövde
 4. CDMA kayıpsız sesli dinleme özelliği olan Type-C Port
 5. Hızlı Şarj
 6. Tam HD SHARP ekranı
 7. Gorilla Glass Koruma 4, 2.5D cam
 8. En ucuz tam ekran telefon

Eksiler

 1. 3,5 mm’lik ses çıkışı yok
 2. Kullanıcı Arayüzü bazı hatalar içeriyor
 3. Vasat Performans

 

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here