Olixar, iPhone 8 Kılıflarını Tanıttı

0
305
views
iPhone 8 Kılıfları Olixar Tarafından Tanıtıldı

iPhone 8’e ait tasarım bilgilerini sızdırdığı iddia edilen İngiltere merkezli aksesuar üreticisi Olixar, iPhone 8 kılıfları ve ekran koruyucularını satışa sundu.

İngiltere merkezli aksesuar üreticisi Olixar, teknoloji dünyasının merakla beklediği iPhone 8 modeline ait olduğu iddia edilen kılıflarını tanıttı. Eylül ayında Apple tarafından lansmanının gerçekleşmesi beklenilen iPhone 8 modelinin tanıtımında önce birçok farklı kalıp ve kılıf görüntüsü sızdırılırken, daha önce hiç bir bilgi bu kadar güvenilir bir kaynaktan gelmemişti.

Daha önce de birçok farklı modelde de aynı tutumu sergileyen Olixar, ne kadar güvenilir bir kaynak olduğunu daha önce sızdırdığı bilgilerle gözler önüne serilmişti. Kılıf tasarımlarına bakıldığında ise cihazın arka yüzünde iddia edilen Touch ID sensörünün yer almayacağını, bu sensörün ekrana entegre olarak gelebileceğini yada cihazın sadece yüz tanıma teknolojisiyle korunacağını söyleyebiliyoruz.

Ayrıca cihazın arka yüzünde çift kamera barındıracağı ve bununda dik olarak geleceği tam anlamıyla doğrulanmış oldu. Daha önceki iPhone modellerinde de olduğu gibi cihazın sol yüzünde ses açma ve kapatma tuşu en üstte, onun altında ise ses kısma ve yükseltme tuşlarına yer verilmiş.

Bu tasarımın gerçeği ne kadar yansıtıp yansıtmadığını ilerleyen günlerde hep birlikte göreceğiz.

İşte iPhone 8 kılıfları

 

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here