iPhone 8 Fiyatı İle Cep Yakacak

0
219
views
iPhone 8 Fiyatı İle Cep Yakacak

Apple’ın merakla beklenen akıllı telefonu iPhone 8 fiyatı ile sahip olmak isteyenlerin cebine oldukça zarar verecek. Telefonun fiyatı ile ilgili detaylar haberimizde.

Apple, 10. yıla özel iPhone modelini önümüzdeki ay tanıtacak. iPhone 8 olarak bilinen ama bu isimle çıkmayacak olan telefonun tanıtım tarihi yaklaştıkça yeni bilgiler gelmeye devam ediyor. Apple‘ın CEO‘su Tim Cook‘un cebinde görüntülenen modelin şimdi de fiyatı sızdırıldı.

iPhone 8 fiyatı cep yakacak

10. yıla özel olarak üretilecek telefonun fiyatının oldukça yüksek olacağı daha önce gelen bilgiler arasındaydı. Bugün gelen bilgilere göre yeni model 999 dolar olacak. Geçtiğimiz günlerde tanıtılan Note 8’in ülkemizde 4999 TL‘de satışa sunulacağını düşündüğümüzde, Apple’ın yeni amiral gemisinin ülkemizde 5499 TL ile 5799 TL arasında bir rakama satışa çıkacağını düşünüyoruz.

Firmanın yeni amiral gemisi hakkında diğer haberler ise pahalı bir model olacağı ve sınırlı sayıda üretileceği yönünde. Komple ekran tasarımı, biyometrik yüz algılama sistemi ve dünyanın en güçlü mobil işlemcisi ile gelecek olan model, bakalım kullanıcılara neler sunulacak?

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here