iPhone 7s Plus Canlı Olarak Görüntülendi

0
195
views
iPhone 7s Plus Canlı Olarak Görüntülendi

Apple’ın 10. yıla özel olarak tanıtacağı iPhone X Edition modeli ile birlikte tanıtacağı iPhone 7s Plus canlı olarak görüntülendi.

Teknoloji devi Apple’ın yeni iPhone modellerini tanıtmasına yaklaşık olarak bir ay gibi bir süre kaldı. Telefon hakkında bugüne kadar sızdırılmış bir çok bilgi ve görüntü mevcut. Bu yüzden tanıtıma kadar daha karşımıza bir çok sızıntı ve görüntü çıkmaya devam edecek.

Apple şimdiye kadar karşımıza bir çok etkileyici özellikler ve farklı tasarım ile çıktı. iPhone 8 modeli de daha önce sızıntılar ile karşımıza çıkmıştı. Şimdi de iPhone 7s Plus’ın prototip birimi canlı olarak kameralar önüne çıktı.

Apple’ın Eylül ayında duyuracağı telefonlardan birisi olan 7s Plus, “standart” alüminyum yerine cam bir arka tasarıma sahip. Amiral gemisinin ön tarafına baktığımızda ise, tasarımı bir önceki iPhone modellerinden pek de farklı değil.

Appple’ın iPhone 7s, 7s Plus ve 10. yıla özel modelini Eylül ayında ilen etmesi bekleniyor. 10. yıla özel modelin satışa çıkması ise Ekim ayına kalabilir.

iPhone 7s Plus prototip görüntüleri

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here