Huawei P10 İçin Önemli Bir Güncelleme Yayınlandı

0
270
views
Huawei P10 İçin Önemli Bir Güncelleme Yayınlandı

Çinli akıllı telefon üreticisi Huawei, geçtiğimiz yıl piyasaya sunduğu amiral gemisi Huawei P10 modeli için önemli düzeltmeleri içeren bir güncelleme yayınladı.

Huawei, P10 modeli için B320 yapı numarasına sahip yeni bir yazılım güncellemesi sunmaya başladı. Yeni güncelleme en son güvenlik yamalarının yanı sıra birçok hata düzeltmesi ve performans iyileştirmesi geliyor.

Huawei P10 güncellemesi neler sunuyor?

Güncelleme yeniliklerine baktığımızda, uygulama başlatma hızlarında bir artış ve parmak izi okuyucusunun tepki süresinde bir geliştirme sağlandığı göze çarpıyor. Ayrıca güncellemeyi yükleyen P10 kullanıcıları daha iyi bir WLAN istikrarı, geliştirilmiş pil ömrü ve şubat ayı güvenlik düzeltmelerine sahip olacak.

Güncelleme OTA üzerinden dağıtıma sunulmuş durumda. Tüm kullanıcılara ulaşması bir iki haftalık gibi bir süreye ulaşabilir. Güncellemenin gelip gelmediğini manuel olarak kontrol etmek isteyen kullanıcılar Ayarlar – Sistem güncelleme – Güncellemeleri kontrol et yolunu izleyerek güncellemenin size ulaşıp ulaşmadığını kontrol edebilirsiniz.

Bu güncellemenin en kısa sürede P10 Plus kullanıcılarına da ulaşması bekleniyor.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here