Huawei Mate 10 Resmi Videosu Yayınlandı

0
211
views
Huawei Mate 10 Resmi Videosu Yayınlandı

Huawei Mate 10 resmi videosu yayınlandı. Firma geçtiğimiz günlerde tanıtım tarihi açıklanan telefonu için tanıtımlara başlandı. Şirket ilk olarak YouTube kanalı aracılığıyla bir video yayınlandı.

Mate 10 için yayınlanan videoda telefonun kamera özelliklerine vurgu yapılıyor. Cihaz tıpkı Mate 9 gibi çift arka kamera ile kullanıcıların karşısına çıkacak. Firma yine kamera alanında Leica ile ortak çalışmaya devam edecek. Kamera, Mate 9 modelinde olduğu gibi dikey bir şekilde konumlandırılırken, kameralar çift tonlu LED flaş ve lazer odaklanma sensörü ile destekleniyor.

Mate 10’daki çift kameralar Mate 9 ve Huawei P10 serisi modellerinde olduğu gibi 12 MP + 20 MP çözünürlüğünde olacak. Her ne kadar aynı çözünürlükte kameralar gibi görünse de, kamera tarafında yazılım bölümünde önemli gelişmeler bekleniyor.

16 Ekim‘de Münih‘te düzenlenecek bir etkinlik ile tanıtılacak olan telefona 6 inç büyüklüğünde 18:9 formatında 2160×1080 pixel çözünürlük ekran eşlik edecek. Telefon işlemci tarafında ise Kirin 970 yonga setini kullanacak.

Huawei Mate 10 resmi videosu

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here