Huawei Honor V9 Mini Ortaya Çıktı

0
181
views
Huawei Honor V9 Mini Ortaya Çıktı

Geçtiğimiz aylarda Çin’de Honor V9 adı ile piyasaya sunulan Huawei Honor 8 Pro modelinin düşük özelliklere sahip Huawei Honor V9 Mini modeli ortaya çıktı.

Huawei geçtiğimiz aylarda Honor 8 Pro’yu Nisan ayında 64 GB dahili depolama alanı ile birlikte duyurmuş ve hemen ardından satışa sunmuştu. Ardından şirket Huawei Honor 8 Pro modelinin donanımını biraz değiştirerek 6 GB RAM ile Çin’de Honor V9 olarak yeniden piyasaya sundu.

Bugün ortaya çıkan görseller Huawei Honor V9 modelinin daha düşük donanım özelliklerine sahip ve daha uygun fiyat etiketi bulunan modelin Honor V9 Mini adı ile piyasaya sunulacağını gelen söylentiler arasında.

Gizemli cihaz ilk bakışta Huawei Honor V9 ve Huawei Honor 8 Pro modelleri ile benzer bir tasarım çizgisi taşıyor. Resimlerden çok fazla detay çıkaramıyoruz ancak net bir şekilde belli olan cihazın Huawei Honor serisine ait olacak olması.

İşte Huawei Honor V9 Mini görselleri

Cihazın alt kısmında hoparlör ve USB Type C bağlantı noktası göze çarpan ilk detaylardan. Bazı teknoloji severler bu cihazın Huawei Honor 6C olduğunu düşünse de, cihazın ince detaylarına bakıldığında bu cihazın daha farklı konumlandırmaya sahip olduğunu mümkün.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here