Hakkımızda

Teknolojinin insanların yaşamlarına girmesi ile beraber olumlu ve olumsuz bir takım durumlar da ister istemez yaşanmaya başladı. Her ne kadar internetin insan yaşamına getirdiği kolaylıklar yadsınamaz boyutta olsa bile yaşanan bilgi kirliliğini de unutmamak gerekiyor. O kadar doğru, yanlış bilgi dolanıyor ki, insanlar kimi zaman hangi bilginin doğru olduğunu anlamakta zorluk çekiyor. Özellikle internet canavarları için durum bir kâbus ama artık Mobilhobi.com var. Mobilhobi.com oldukça yeni ve genç bir internet sitesi. Sitede tüm haberler en ince detayına kadar araştırılarak yayınlanıyor. Tüm bilgiler güncel. Cep telefonları, uygulamalar, cep telefonu operatörleri konusunda birçok bilgiye anında ulaşmak mümkün. Keyifli, kolay kullanılabilir, anlaşılması kolay bir web sitesi. İlgi duyan herkesin doğru bilgiye ulaşabileceği dinamik bir adres.

Yeni yazarları aramızda görmek bizi mutlu ediyor

Mobilhobi.com yeni yazarlara açık bir sitedir. Özgün ve profesyonel yazarlara kapımız daima açıktır. Sizde sitemizde yazarlık yapmak istersiniz bilgi@mobilhobi.com mail adresimize örnek makaleleriniz ve kendinizi anlatan bir mail göndermeniz yeterli olacaktır.

Kullanım koşulları

Sitemizde yayınlanan tüm yazılar yazarlarımıza aittir. İzinsiz kopyalamak ve başka bir yerde yayınlamak kesinlikle yasaktır. İzin almak için bilgi@mobilhobi.com mail adresimize mail atmanız yeterli olacaktır.