Google Pixel 2 Modelinin Özellikleri Neredeyse Kesinleşti

0
220
views
Pixel 2

Bir yıl gibi bir süre önce Google, akıllı telefon hayatını başlatmış oldu. Pixel ve Pixel XL modelleri ile büyük başarılar yakalayan Google, yeni modeli Pixel 2 ile başarısını katlayacak gibi duruyor. 

Bir Android forumu olan XDA’nın ele geçirdiği bilgiler neticesinde, çıkacak olan Pixel 2 modellerinde 3 farklı model olacağı zannedilirken 2 model ile karşımıza çıkıyor. Bütçe dostu, cep yakmayan modeli ne yazık ki çıkartılmayacak. Edinilen bilgiler sadece bununla sınırlı değil. Yeni çıkacak cihazın teknik detayları hakkında oldukça büyük bilgiler bulunmakta.

Pixel 2 Modellerinin Özellikleri Neler?

Google, Pixel ve Pixel XL’ın geliştirilmiş modellerini Ekim ayında resmi olarak tanıtacak. Pixel modelinin yerine geçecek olan modelin kod adı “Wallaye”. 4.97 inç ekran büyüklüğüne sahip olacak. 1080p Full HD çözünürlük ile gelecek.

Pixel XL modelinin yerine geçecek olan modelin ise kod adı “Taimen”. 1440p çözünürlük ile muhteşem görüntü deneyimi sunacak. 5.99 inç boyutu ve daha ince çerçeveleri ile tasarımı oldukça hoş bir telefon olacak.

Walleye modeli için çift hoparlör olması söz konusu. Fakat çift hoparlörün getireceği en büyük sıkıntı ise kulaklık girişi olmaması.

 

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here