Google Pixel 2’den Gelen Bilgiler Dikkat Çekti

0
236
views
Google Pixel 2

Google Pixel 2, söylenene göre 2 model olarak gelecekti. Fakat yeni sızdırılan bilgiler ışığında 2 değil 3 farklı model gelecek. Pixel 2, XL ve XXL.

Piyasadaki en iyi cihazlardan olmasa da Google, Pixel telefonlarıyla güzel bir başarı elde etmiş durumda. Fazla özellikli, gösterişli ve oldukça kullanışlı bir telefon üretmeyi başaran Google, Pixel 2 modeliyle yakın zamanda piyasaya girecek. Peki, sızdırılan yeni bilgiler çıkacak olan yeni model hakkında bize neler söylüyor?

Pixel 2 Modeli Özellikleri

İlk edinilen bilgilere göre iki farklı model olarak çıkacak olan telefonun aslında 3 farklı model olacağı yeni bilgiler arasında. Pixel 2 XL modeli hakkında sızdırılan bilgiler ise oldukça dikkat çekici. 5.6 inç boyunda ve 2560×1312 piksel çözünürlüğe sahip olacak telefon, diğer akıllı telefonlara göre oldukça farklı görünüyor. LG G6 modelinde de buna benzer bir oran bulunmaktaydı.

Test verilerine göre ise, işlemci Snapdragon 835 olacak. 4 GB Ram ve 128 GB bellek alanı bulunacak. Söylentilere göre yeni çıkacak modelin işlemcisi Snapdragon 836 da olabilir.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here