Getir iOS ve Android Uygulaması

0
261
views

Günlük ihtiyaçlarınızı karşılamak için tasarlanmış uygulama, bakkal veya markete gitmeden istemiş olduğunuz ürünleri evinize kadar getirilmesi imkanı sunuyor.

Soğuk havada dışarı çıkmaya üşeniyor iseniz, acil misafiriniz gelecek ise imdadınıza Getir uygulaması yetişecek.

Kurye aracılığı ile ürünleri müşterilerine ulaştıran uygulama ile sipariş vermek için aşağıdaki linklerden uygulamayı cihazınıza indirip üye olarak işleme başlayabilirisiniz. Uygulama açıldığında adresinizi konum bilgisi kullanarak bulmakta. Eğer adresinizin yanlış olduğunu düşünüyor iseniz menüde bulunan hesabım sekmesi altında adresler bölümünden güncelleyebilirisiniz. Uygulama ile sipariş oluşturabilmek içinse kredi kartınızı ödeme bölümünde bulunan kartlar bölümünden tanımlamanız gerekmekte.

Menü üzerinden bulunan Promosyon bölümünde Getir uygulamasının yapmış olduğu promosyon bilgilerine ulaşmanız mümkün. Bu bilgileri sipariş oluşturma ekranında kullanarak siparişlerinizi indirimli oluşturabilirsiniz. Bu arada uygulama ilk üyelikte 20 TL alışverişe 5 TL ödeme imkanı sunmakta.

Uygulama üzerinde seçmiş olduğunuz ürünleri sepete ekleyerek sipariş oluşturabilirsiniz. Sipariş oluşturma sonrası kuryenin gelme süresini canlı olarak takip edebilirsiniz. Ekranda gelecek kuryenin bilgilerini detaylı bir şekilde görebilirsiniz. Tek bir tuş ile kurye ile iletişime geçebilir ve isteklerinizi iletebilirsiniz.

Sipariş tesliminden sonra ise kurye hakkında notunuzu yıldız olarak verebilir ve açıklama olarak yazabilirsiniz.

Google Play üzerinden uygulamayı indirmek için tıklayınız.

iTunes Store üzerinden uygulamayı indirmek için tıklayınız.

Getir Uygulaması

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here