Gear VR Türkiye Piyasasında

0
252
views

Samsung‘un sanal gerçeklik gözlüğü Gear VR’ın üçüncü nesil versiyonu sonunda ülkemizde satışa sunuldu. Samsung Oculus işbirliği ile tüketiciye ulaşan Gear VR sanal gerçeklik gözlüğü Galaxy S7, Galaxy S7 edge, Galaxy S6, Galaxy S6 edge ve Galaxy Note 5 cihazlarında kullanılabiliyor.

318 gram ağırlığında olan cihaz, önceki modeline göre yüzde 19 daha hafif. Geniş arayüz ve touchpad ile sunulan ürün kullanıcıya daha kolay kullanım imkanı tanıyor.

Gear VR için oyun, uygulama ve film içeren geniş bir içerik ekosistemi mevcut. Gear VR ile en sevilen oyunları oynayabilir, en iyi filmleri sinema ortamınızda izleme rahatlığına kavuşabilirsiniz.

Bilindiği üzere Gear VR, Galaxy S7 ve Galaxy S7 edge cihazları ile hediye ediliyor. Ayrıca bu cihaz sahipleri 6 adet Gear VR oyununa ücretsiz olarak sahip olabiliyor. 9 Mayıs tarihine kadar geçerli olan bu kampanyanın 30 bin adet ile sınırlı olduğunu hatırlatmakta fayda var.

Samsung Gear VR

Ücretsiz olarak sunulan Gear VR destekli oyunlar

Anshar War 2, Drift, Darknet, Keep Talking and Nobody Explodes, Star Chart ve Herobound oyunlarını Galaxy S7 ve Galaxy S7 edge kullanıcılarına ücretsiz olarak Oculus Store‘dan indirebiliyor.

 

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here