Gameloft Iron Blade-Orta Çağ Efsanesi’ni Yayınladı

0
418
views
ironblade

Gameloft, mobil cihazlar için oyun geliştiren en büyük firmalardan bir tanesidir. Kimi oyunları belli bir ücret karşılığı satın alınsa da, yeni çıkardığı Iron Blade oyunu, ücretsiz olarak İos ve Android’de yayınlandı. G

Asphalt 8, Modern Combat, Order & Chaos ve Dungeon Hunter gibi muhteşem oyunların yapımcısı olan Gameloft, bir süre önce PC için çıkardığı Iron Blade oyununu şimdi de mobil cihazlara taşıdı. Iron Blade-Orta Çağ Efsanesi isimli mobil oyun, RPG tabanlı oyunlar kategorisinde yerini aldı.

Iron Blade Oyununun Hikayesi

Başarılı bir hikayeye sahip olan oyunda, oyuncular belli bir grubun üyesi olacak ve Şeytan Lord Baat’ın güçleri ile savaşacaklar. Orta Çağ oyunlarını seven oyuncular için gerçekten çok güzel hazırlanmış mobil oyun diyebiliriz. Avrupa semalarında geçecek oyunda, İskoçya’dan Transilvanya’ya birçok farklı bölgede savaş sürecek.

Oyunun Gameloft tarafından ücretsiz sunulmasının bir karşılığı olarak da, 3. şahıs reklamları ve oyun için satın alma özelliği bulunmaktadır. Ekipmanınızı istediğiniz seviyede güçlendirebilmek için gerçek para harcamalısınız. Bunun dışında hikayesi, oynanışı ve görsel efektleri ile oldukça tutulacak gibi.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here