Galaxy S7 Serisi Çin’de 10 Milyon Satış Rakamına Ulaştı

0
207
views

Samsung Galaxy S7 serisine ait satış rakamları giderek artıyor. Gelen son bilgiler ise Samsung‘u sevindiriyor. Galaxy S7 serisi bu sefer de Çin‘de rekor kırdı.

Güney Koreli teknoloji devi geçtiğimiz haftalarda tanıttığı Galaxy S7 serisi rekora konuşuyor. Telefonların satış rakamlarına dair farklı ülkelerde rekor bilgileri geliyor. Eğer satışlar bu yönde rekorlar kırmaya devam ederse Samsung cihaz tedariğinde sıkıntı yaşayabilir.

Son gelen bilgiler ise Çin’den. Samsung Galaxy S7 serisi için sadece Çin’de 10 milyonluk satış sınırı geçmiş durumda. Cihazlar henüz ön siparişte olmasına rağmen kullanıcılar telefonlara sahip olmak için sıraya girmiş durumda. Tabi bu 10 milyonluk satış rakamı Galaxy S7 ve Galaxy S7 edge modellerinin toplamına ait. Şuan için hangi model için kaç adet sipariş var bilinmiyor.

Samsung’a yakınlığı ile bilinen SamMobile tarafından paylaşılan bilgilere göre, bu satış rakamlarına Samsung’da şaşırmış durumda. Geçtiğimiz hafta içerisinde bu benzer bir rakam Avrupa’dan gelmişti.

Son olarak cihazların ülkemizde 2799 TL ve 3299 TL’den satışa çıktığını belirtmekte fayda var.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here