Galaxy S7 İçin Üretilmiş En İyi 5 Kılıf

1
507
views

Mobil Dünya Kongresi kapsamında tanıtılan Galaxy S7 modeli için kılıf üreticileri şimdiden kılıfları hazırlamış durumda. Galaxy S7 için üretilen en iyi beş kılıfı sizler için listeledik.

Spigen Galaxy S7 Case Neo Hybrid

Neo Hybrid, Samsung Galaxy S7 için çift katmanlı bir koruma sağlıyor. Kılıfın gövdesi TPU plastikten, kenar çerçevesi ile polikarbonat sert plastikten imal edilmiş. Sert kenarlar bumper gibi telefonu korurken arka yüzey ise tutuşu kolaylaştırmak adına daha yumuşak. Spigen bu kılıf modelinin fiyatını 35 dolar olarak belirlemiş.

Galaxy S7 Neo Hybrid

 

Galaxy S7 Defender Series Case

Otterbox markasının Defender serisi kılıfı sağlamlığı ön planda tutan kullanıcılar için düşünülmüş. Kılıf yine birden fazla katmanlı ve telefonun ekranı hariç her yüzeyini koruyor. Otterbox tarafından ürünün fiyatı henüz açıklanmamış. Fakat ürünün 50 Doların üzerinde olması bekleniyor.

Galaxy S7 Otterbox

 

Urban Armor Black Card Case

Urban Armor markasının Black Card isimli kılıfı, ek özellikler sunan kılıfları beğenen kullanıcılar için tasarlanmış. Askeri düzeydeki düşürme ve darbe testlerini geçen kılıfın arka yüzeyinde kredi kartı veya nakit para saklamak için özel bir bölme var. Kılıfın bu ay içerisinde satışa çıkması beklenirken, fiyatı ise 40 dolar olarak belirlenmiş durumda.

Galaxy S7 Urban Armor

 

Dog & Bone

Kılıf konusunda tanıdık isimlerden D&G markası da Galaxy S7 konusunda sessiz kalmadı. Marka sıvılara ve darbelere karşı dayanıklı bir kılıf ile karşımıza çıkacak. Fiyatı konusunda henüz bir bilgi bulunmayan kılıfın 30 dolardan aşağı olmaması bekleniyor.

Galaxy S7 D&G

 

Ringke Crystal Clear

Galaxy S7 kılıfları listemizin son konuğu oldukça basit ve sade bir kılıf. Ringke markasına ait Crystal Clear isimli kılıf, aşağıda da görebileceğiniz üzere şeffaf renkli ve silikon bir kılıf. Kılıfın fiyatı ise 11 dolar olarak belirlenmiş durumda.

Galaxy S7 Ringke Crystal Clear

1 Yorum

  1. bir çok marka kılıf seçeneği bulunuyor. Gerçek deri ve Türk malı kılıflar ise az. Deritel bunlardan birisi. Doğallığı tercih edenler deri kılıfa yöneliyor.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here