Galaxy S5’e Marshmallow Güncellemesi Geliyor

0
212
views

Samsung, Galaxy S5 modeli için Android 6.0 Marshmallow güncellemesini sonunda Güney Kore’nin dışındaki ülkeler için sunmaya hazırlanıyor. Galaxy S5 kullanıcıları yakın bir zamanda cihazlarını Android 6.0 ile güncelleyebilecek.

Geçtiğimiz hafta içerisinde Samsung, Galaxy S5 SM-G900L kullanıcıları için Güney Kore’de Marshmallow güncellemesini dağıtmaya başlamıştı. Bu sefer de SM-900M versiyonu için güncelleme yayınlandı. Böylece Galaxy S5 modeli için Marshmallow güncellemesi ilk kez Güney Kore dışına çıkmış oldu.

Henüz Samsung tarafından güncelleme için net bir tarih açıklamamış olsa da, güncellemenin Güney Kore dışına çıkması testlerin büyük ölçüde tamamlandığını gösteriyor. Testlerin tamamlanması da güncellemenin yakın bir zamanda dünya geneline sunulacağını gösteriyor. Nisan ayı içerisinde güncellemenin ABD, Avrupa, Rusya, Güney Amerika ve ülkemizdeki cihazlara ulaşması bekleniyor.

Güncelleme OTA üzerinden indirildiğinde boyutunun 1.47 GB olduğu ve G900MUBU1CPC3 sürüm kodu ile cihazları direkt olarak Android 6.0.1 Marshmallow güncellemesine yükseltiyor.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here