Galaxy Note 8’in Fiyatı Sızdırıldı

0
202
views
Galaxy Note 8'in Fiyatı Sızdırıldı

24 Ağustos’ta kullanıcıların beğenisine sunulacak Galaxy Note 8’in fiyatı sızdırıldı. Sızdırılan fiyata göre cihaz, Türkiye’de bugüne kadar satılan en pahalı telefon olabilir.

Tanıtımına çok kısa bir süre kalan Galaxy Note 8‘in özellikleri bugüne kadar birçok kez sızdırıldı. Devasa ekranı ile kullanıcıların karşısına çıkacak telefon hatta geçtiğimiz gün firmanın internet sitesinde de listelendi. Şimdi de Tayvanlı bir web sitesinde sızdırılan rakamlara göre telefon oldukça yüksek rakamlarla satışa sunulacak.

Galaxy Note 8’in fiyatı cep yakacak

Sitede paylaşılan bilgilere göre Galaxy Note 8, 6 GB RAM ile geleceği artık kesin. 64, 128 ve 256 GB dahili depolama alanına sahip versiyonları olacak. Cihazın Çin‘deki çıkış fiyatları ise şu şekilde olacak.

  1. 64 GB dahili depolama 941 dolar
  2. 128 GB dahili depolama 1061 dolar
  3. 256 GB dahili depolama 1196 dolar

Cihaz Amerika‘da ise nispeten daha makul fiyatlar ile kullanıcıların beğenisine sunulacak. Cihazın fiyatının depolama alanı seçeneğine göre 800 ile 1000 dolar arasında değişiklik göstermesi bekleniyor.

Yukarıdaki fiyatlar baz alındığında ise cihazın ülkemizde oldukça yüksek bir rakama satışa çıkması bekleniyor. Cihazın ülkemizdeki fiyat aralığının 5000 TL ile 5500 TL arasında yer alacağını tahmin ediyor.

Son olarak bu rakamların resmi olmayan fiyatlar olduğunu hatırlatalım.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here