Galaxy Note 8 Fiyatı İle Cep Yakacak

1
577
views
Galaxy Note 8 Bataryası Görüntülendi

Samsung’un önümüzdeki dönemde satışa sunacağı yeni phablet modeli Galaxy Note 8 fiyatı ile cep yakacak. Detaylar haberimizde.

Samsung, şu sıralar Ağustos ayının sonlarına doğru tanıtacağı iddia edilen yeni amiral gemisi modeline yoğunlaşmış durumda. Galaxy S8 ailesi ile hedeflerinin üzerinde bir başarıya imza atan Güney Koreli teknoloji devi, aynı ivmesi Galaxy Note 8‘le de sürdürmek istiyor. Fakat geçtiğimiz günlerde ortaya çıkan rapor eğer doğruysa, Samsung’un aynı başarıyı Note 8 ile tekrarlaması biraz zor görünüyor.

Samsung 21 Nisan’da satışa sunduğu Galaxy S8, Avrupa’da 800 euro, Amerika’da 725 dolar, ülkemizde ise 3999 TL fiyat etiketi ile raflarda yerini almıştı. Bu fiyatlar bile eleştiri alıyorken, Note 8 fiyatı için iddia edilen rakamlar kullanıcıların pek de hoşuna gitmeyecek.

Galaxy Note 8 fiyatı şaşırtacak

Geçtiğimiz gün ortaya çıkan rapora göre, Note 8’in Avrupa satış fiyatının 999 euro olacağı gelen bilgiler arasında. Bu fiyatın ciddi anlamda beklentilerin üzerinde olduğunu söyleyebiliriz. Zira teknoloji dünyası Note 8‘in fiyatının Galaxy S8 ailesi ile kafa kafaya olacağı düşünüyordu. 999 euro’luk fiyat ülkemize geldiğinde muhtemelen vergiler dahil 5000 TL civarında olacaktır.

1 Yorum

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here