Galaxy Note 8 Çıkış Tarihi Belli Oldu

0
277
views
Galaxy Note 8'in Renk Seçenekleri Belli Oldu

Samsung’un önümüzdeki dönemde satışa sunmayı planlandığı phablet modeli Galaxy Note 8 çıkış tarihi belli oldu. Detaylar haberimizde.

Samsung için 2017 yılının son derece iyi gittiğini söylemek pek de yanlış olmayacaktır. 21 Nisan‘da satışa sunulan Galaxy S8 ailesi, firma tarihinin en çok satan telefonları olma konusunda emin adımlarla ilerliyor.

Geçtiğimiz sene ortaya çıkan Galaxy Note 7 sorunundan sonra Samsung, önemli bir krizin eşiğine getirmişti. Karşılaşılan zararın maddi boyutunun yanında, firmanın prestiji de önemli bir şekilde sarsılmıştı. Benzer bir durumda karşılaşmak istemeyen Samsung, Galaxy S8 ailesinin test sürecini uzatarak telefonun beklenenden 1.5 ay daha geç çıkmasına göz yummuştu.

Fakat geçtiğimiz gün ortaya çıkan bir rapora göre, Galaxy Note 8‘in çıkış tarihi, beklenildiği gibi gecikmeli olmacak. Samsung’un iPhone 8‘e olan talebi göz önüne alarak Note 8 için Ağustos ayını hedeflediği belirtiliyor.

Galaxy Note 8 çıkış tarihi beklenenden erken

Bu açıklamanın sahibi ise Samsung‘lu bir yetkili. Yetkilinin yaptığı açıklamaya göre, Note 8’in tanıtım etkinliği 26 Ağustos‘ta New York‘ta gerçekleşecek. Cihazın tanıtımın akabinde satışa sunulması bekleniyor. Yeni Galaxy Note 8 için şimdilik 26 Ağustos tarihinin işaret edildiğini söyleyebiliriz.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here