Galaxy Note 8 Bataryası Görüntülendi

0
198
views
Galaxy Note 8 Bataryası Görüntülendi

Samsung’un yakın bir zamanda tanıtılacak olan phablet modeli Galaxy Note 8 hakkında yeni sızıntılar gelmeye devam ediyor. Şimdi de Galaxy Note 8 bataryası görüntülendi.

Samsung’un heyecanla beklenen yeni amiral gemisi Galaxy Note 8, tanıtım tarihinin yaklaşmasıyla her geçen gün farklı sızıntı ile karşımıza çıkıyor. Şimdi ki sızıntı ise firmanın geçen yıl oldukça başını ağrıtan batarya ile ilgili.

Firma Galaxy Note 7 modelinde yaşadığı batarya sorununu tekrar yaşamamak için bu sefer batarya üzerinden oldukça ciddi bir çalışma yürütüyor. Note 7 modelinde küçük bir alana 3500 mAh‘lik bir batarya sığdırmaya çalışan firma, başarısız olmuştu. Note 7’nin yenilenen sürümünde ise firma bu batarya kapasitesi 3200 mAh düşürdü.

Bu yüzden tekrar başını ağrıtmak istemeyen firma, artık batarya konusunda daha detaylı çalışıyor. Batarya test prosedürünü de yenileyen firma bu işe ne kadar önem verdiğini bir kez daha göstermiş oldu.

Galaxy Note 8 bataryası 3300 mAh

Bir süredir gündemde 3300 mAh batarya ile geleceği söylentileri dolaşan Galaxy Note 8, yeni gelen sızıntı ile birlikte batarya kapasitesinin 3300 mAh olacağı kesinleşti.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here